• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Dyna '75 V12 1 - BV Arrows X12 117 - 18
    9 okt.BV Groningen MSE 1 - BV Arrows MSE 179 - 73
    9 okt.BV Leeuwarden M18 2 (*) - BV Arrows M18 124 - 99
    9 okt.BV Leeuwarden M16 1 - BV Arrows M16 1156 - 19
    9 okt.BV Leeuwarden M18 1 - BV Arrows M22 167 - 46
    9 okt.BV Arrows X14 1 - Green Lions X14 124 - 69
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieTafelaarsScheidsrechters
    30 okt. 10:00BV Arrows M16 1 - Dyna '75 M16 1De Doelstienm18 1 en m22 1m22 1 x2
    30 okt. 10:00BV Arrows X12 1 - BV Leeuwarden V12 1De DoelstienOuders x12 (2x)m18 1 x2
    30 okt. 10:00BV Oaters Joure X14 1 - BV Arrows X14 1Sportfun
    30 okt. 11:45BV Arrows M22 1 - HBV Hornets M22 1De Doelstienm16 1 x2rudmer en mse 1 (onder begeleiding)
    30 okt. 11:45BV Arrows M18 1 - H.S.V. Basketball M18 1De Doelstienm16 1 x2mse 1 x2
    30 okt. 13:45BV Arrows MSE 1 - Scylla MSE 2De Doelstienm18 1, m18 1 en m22 1Bond
    5 nov. 19:00ESBC Menhir M20 1 - BV Arrows M22 1De Sneker Sporthal--
    6 nov. 09:00BV Arrows X14 1 - BV Penta X14 1De Doelstienm18 1 x2m22 1 en Johan (onder begeleiding)
    6 nov. 09:30Assist M16 1 - BV Arrows M16 1De Spreng
    6 nov. 10:45BV Arrows M18 1 - BV Oaters Joure M18 1De Doelstienx14 1 x2mse 1 x2
    6 nov. 10:45BV Arrows X12 1 - BV Leeuwarden X12 1De DoelstienOuders x12 (2x)mse 1 x2
    6 nov. 12:45BV Arrows MSE 1 - Flying Red MSE 1De Doelstienm18 x3Bond
    13 nov. 10:00BV Arrows M16 1 - BV Groningen M16 2De Doelstien
    13 nov. 12:15Celeritas-Donar M18 2 - BV Arrows M18 1Vinkhuizen
    13 nov. 16:30BV Oaters Joure X12 1 - BV Arrows X12 1Sportfun
    13 nov. 20:15Jumping Five MSE 1 - BV Arrows MSE 1Sporthal Peize
    20 nov. 09:00HBV Hornets M22 1 - BV Arrows M22 1De Hege Fiif
    20 nov. 10:00BV Arrows X14 1 - HBV Hornets X14 1Sporthal Damwâld
    20 nov. 10:00BV Arrows X12 1 - Dyna '75 X12 1Sporthal Damwâld
    20 nov. 12:00BV Arrows MSE 1 - Celeritas-Donar MSE 2Sporthal Damwâld
    20 nov. 12:30Aquila M16 1 - BV Arrows M16 1Wildervanckhal
    26 nov. 19:00ESBC Menhir X14 1 - BV Arrows X14 1De Sneker Sporthal--
    4 dec. 09:00BV Leeuwarden X12 1 - BV Arrows X12 1Kalverdijkje
    4 dec. 09:15BV Penta X14 1 - BV Arrows X14 1Sportcentrum Drachten
    4 dec. 10:00BV Arrows M22 1 - BV Leeuwarden M18 1De Doelstien
    4 dec. 10:45BV Oaters Joure M18 1 - BV Arrows M18 1Sportfun
    4 dec. 11:45BV Arrows M16 1 - BV Dunk M16 1De Doelstien
    4 dec. 20:30The Jugglers MSE 1 - BV Arrows MSE 1Deppenbroek
    11 dec. 10:00BV Arrows X14 1 - HBV Hornets X14 1De Doelstien
    11 dec. 10:00BV Arrows X12 1 - Dyna '75 X12 1De Doelstien
    11 dec. 10:30EBV Mustangs M16 1 - BV Arrows M16 1Angelslo
    11 dec. 12:00BV Arrows MSE 1 - BV Groningen MSE 2De Doelstien
    11 dec. 18:45BV Penta M20 1 - BV Arrows M22 1Sportcentrum Drachten
    18 dec. 10:00BV Arrows M22 1 - Dyna '75 M22 1Sporthal Damwâld
    18 dec. 10:00BV Arrows X14 1 - BV Oaters Joure X14 1Sporthal Damwâld
    18 dec. 10:15BV Leeuwarden V12 1 - BV Arrows X12 1Kalverdijkje
    18 dec. 11:45BV Arrows M16 1 - BV Penta M16 1Sporthal Damwâld
    18 dec. 13:30H.S.V. Basketball M18 1 - BV Arrows M18 1Scharlakenhof
    18 dec. 18:30Twente Buzzards MSE 1 - BV Arrows MSE 1Hasseler Es
    15 jan. 20:00Red Giants MSE 1 - BV Arrows MSE 1Sporthal Ezinge
    22 jan. 13:45BV Arrows MSE 1 - De Groene Uilen MSE 2De Doelstien
  • Wedstrijdverslagen